Pojemnikna-lancę-1024x833

Lanca ciśnieniowa ze stojakiem

Ergonomiczna i wytrzymała lanca wysokociśnieniowa stosowana do mycia wysokim ciśnieniem, mycia wstępnego, spłukiwania oraz konserwacji woskiem i wodą osmotyczną. Stojak wykonany ze stali nierdzewnej.

Buerstenkoecher_597-683x1024

Szczotka pianowa ze stojakiem

Lanca ze szczotką wyposażoną we wkładkę z miękkim, naturalnym włosiem używana do programu mycia gorącą pianą aktywną. Stojak z komorą płukania szczotki wykonany ze stali nierdzewnej.

stojak-kombi-1024x767

Stojak COMBI dla lancy i szczotki pianowej

Specjalny rodzaj stojaka do wykorzystaniu np. na odkrytym stanowisku mycia. Współpracuje z podwójną, współosiową obrotnicą dla lancy i szczotki pianowej. Stojak wykonany ze stali nierdzewnej.

XXL_Schaumlanze_598-1024x736

Lanca pianowa dla programu „Piana XXL” ze stojakiem

Ergonomiczna i łatwa w użyciu lanca pianowa dla programu mycia wstępnego „Piana XXL” pianki (doskonała piana przy obniżonym zużyciu detergentów). Stojak wykonany ze stali nierdzewnej.

Pojedyncza głowica obrotowa

Do zastosowania z lancą ciśnieniową, szczotką lub lancą pianową. Wykonana ze stali nierdzewnej i wyprofilowana do pracy bezkolizyjnej. Kąt obrotu 360 °.

Podwójna głowica obrotowa

Do zastosowania z lancą ciśnieniową i szczotką lub lancą pianową np. na odkrytym stanowisku mycia. Wykonana ze stali nierdzewnej wyprofilowana do pracy bezkolizyjnej. Kąt obrotu 360 °.

Compakt_Waschplatz_oben_608-11-1024x561

Zestaw montażowy dla odkrytego stanowiska mycia

Konstrukcja wykonana ze stali galwanizowanej. Wysokość przejazdowa 4 000 mm. Przygotowana do montażu pojedynczej lub podwójnej głowicy obrotowej.

Zmiękczacz wody

Osmoseanlage-768x1024

Moduł osmozy

Kocioł kondensacyjny

Do grzania wody używany przyjaznych środowisku i energooszczędnych kotłów kondensacyjnych. Odzyskane ciepło wykorzystywane jest do ogrzania wody w zasobniku. Przez co oszczędzamy energię i koszty.
Jeśli inwestor chciałby dodatkowo zainstalować kolektory słoneczne na zadaszeniu stanowisk mycia należy zaznaczyć to na etapie zamawiania, aby wyposażyć kocioł w odpowiednią armaturę.

Płytowy wymiennik ciepła

Wymiana ciepła pomiędzy obiegiem grzewczym kotła a instalacją zasilającą pompy ciśnieniowe. Dodatkowo, z wykorzystaniem odpowiedniego regulatora i przyłącza, możliwe jest ogrzewanie posadzki stanowisk mycia. Zabezpiecza to płyt podłogowe stanowisk mycia przed nawarstwianiem się lodu podczas zimy.