Łatwy podgląd danych

Po zalogowaniu się do systemu otrzymujesz dostęp do wszystkich swoich obiektów (zbiorników). Natychmiast wyświetlany jest podgląd do wymaganych dostaw. W łatwy sposób możesz dokonać selekcji dostaw poprzez nazwę obiektu, jego lokalizację czy wybrany produkt. Jeśli liczba monitorowanych stacji wzrasta, to możesz definiować własne filtry wyszukiwania i zaplanować dostawy wg optymalnej trasy w wybranym rejonie.

Odczyt poziomów z naszą aplikacją

Dostęp do aktualnego stanu zbiorników możliwy jest również poprzez naszą aplikację, która łączy wszystkie funkcje systemu. Aplikację można bezpłatnie pobrać i korzystać z niej optymalizując swoją codzienną pracę. Możemy także zaproponować zoptymalizowaną wersję aplikacji z logo Twojej firmy, funkcjami zamawiania dostaw bezpośrednio do własnego systemu, możliwością wysyłania ofert i więcej. Prosimy o kontakt z nami – zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Nagrody na targach Stacja Paliw 2016

Podczas targów branżowych “Stacja Paliw 2016″ oferowany przez naszą firmę produkt zdobył nagrodę “Grand Prix” Prezesa Polskiej Izby Paliw Płynnych oraz “Produkt Roku” targów w roku 2016.

DSC_0739

Nagroda “Stacja Paliw 2016″

Rozwiązania techniczne dopasowane do Twoich wymagań.

Celem naszych działań w porozumieniu z klientem, jest zaproponowanie rozwiązań zoptymalizowanych pod względem funkcjonalności, jakości, ekonomiki oraz komfortu użytkowania systemu. Definiujemy wymagania i nowe kierunki w celu ulepszania naszych produktów i obsługi, dzięki czemu mamy pewność, że instalacja, wspomaganie i prace serwisowe wykonaliśmy w najlepszy możliwy sposób. Pełna oferta w oparciu o optymalizację kosztów logistyki przy zastosowaniu naszego serwisu internetowego mcd, jest tym dzięki czemu obniżamy koszty Twojej firmy.

Serwis internetowy poprzez aplikację web

Nasz serwis internetowy przedstawia poziomy zbiorników poprzez sieć internet za pomocą każdego komputera PC. W każdej chwili możesz dokonać odczytu różnych danych swoich zbiorników (pojemność, temperatura, aktualny stan, itp). Dane te pozwalają na łatwiejsze zarządzanie logistyką produktów przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów dostaw. Bez potrzeby zatrudniania pracowników na stacji paliw, natychmiast posiadasz dostęp do bieżących stanów magazynowych, dzięki czemu możesz uniknąć całkowitego opróżnienia zbiorników, nieplanowanych dostaw czy kosztownych zwrotów produktów. Interfejs programu, dane sond czy transmisja danych mogą być personalizowanie zgodnie z Twoimi wytycznymi lub preferencjami użytkownika.

Jeśli masz problem z zalogowaniem do system z nowym loginem prosimy o kontakt pod numerem +48 58 306 77 11 lub email: pawel@corrimex.pl.

Po zakończeniu rejestracji otrzymasz dostęp do aplikacji mobilnej site mcdApp

Zrzuty ekranowe systemu Siteinfo

Pobierz folder tutaj