Dystrybutory do paliwa – Tokheim

Firma Corrimex jako przedstawiciel w Polsce producenta dystrybutorów Tokheim oferuje pełną gamę urządzeń do wydawania paliw włączając benzyny, oleje napędowe i biopaliwa oraz urządzenia do wydawania LPG. W naszej ofercie znajdują się również urządzenia do wydawania czynnika AdBlue, które mogą być dostarczane jako osobne urządzenie do wydawania lub w zestawach ze zbiornikiem. Nowością w naszej ofercie są systemy Tokheim serii DiaLOG służące do zarządzania wydawaniem paliwa w wewnętrzych stacjach i bazach paliwowych. Zaletą tego systemu jest to, iż oprogramowanie oparte jest tylko na przeglądarce internetowej – bez koniczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Firma Corrimex posiada sieć serwisów urządzeń Tokheim na terenie kraju zapewniając prawidłowe funkcjonowanie urządzeń, takich jak dystrybutory do paliw. Oferujemy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny produktów marki Tokheim w korzystnych stawkach.

Dlaczego podczas wyposażania swojej stacji benzynowej warto postawić na oferowane przez nas dystrybutory paliw? Markę Tokheim wyróżniają:

  • ponad stuletnia obecność na rynku przekładająca się na zdobyte doświadczenie i innowacyjne produkty
  • wysokiej jakości rozwiązania stosowane na etapie projektowania i produkcji
  • dystrybutory do paliwa, które odpowiadają obowiązującym standardom, są nowoczesne, ergonomiczne i dostępne w różnych wariantach w zależności od potrzeb Twojej firmy

Jeżeli zależy Ci na zbudowaniu stacji benzynowej lub wyposażeniu już istniejącej zgodnie ze światowymi trendami i standardami bezpieczeństwa, postaw na dystrybutory paliw, które spełnią oczekiwania Twoje oraz przyszłych Klientów.

Tak produkowane są dystrybutory Tokheim

Dystrybutor Quantium 110

quantium110

Dystrybutor Quantium 210

quantium210

Dystrybutor Quantium 310

overview-quantium3101

Dystrybutor Quantium 410

quantium410

Dystrybutor Quantium 510

Q510

Dystrybutor AdBlue

Adblue-overview

Dystrybutor LPG

overview-LPG

DiaLOG – bezobsługowe wydawanie paliw

Zdjecie0318a

Przepływomierz TQM

TQM-2